Srpen 2012

Snažila jsem se!

13. srpna 2012 v 0:46 | Stella |  My Diary
Ciao a tutti! :)

Vždy jsem patřila k blogům s nízkou hodně nízkou návštěvností. Psala jsem příběhy. Všechny byly napsány srdcem a alespoň na chvíli jsem se cítila kousek nahoře. Jenomže jednou jsi nahoře a jednou dole. Já jsme zůstala dole a už nemám jedinou šanci se vyhoupnout zpět. Snažila jsem se vám udělat radost. Někdy jsem se i nutila k tomu abych vám napsala další díl příběhu po kterém jste toužili. Začínám si ale myslet, že to nebylo myšleno vážně. A že i vy se musíte nutit sem chodit.
A takle to být nemá! Máte sem chodit protože vás to tu baví a ne protože si řeknete " Nojo ta koza určitě zase něco přidala tak jí tam hodím komentář aby neřekla a nedělala zase ukřivděnou." Já to takle nechci! Nemám život snadný. A po tom co jsem si četla kontrolu jsem si alespoň na chvíli myslela, že mezi vás patřím, ale spletla jsem se. Bez mého blogu se zde obejdete. PROTO JE KONEC! KONEC PŘÍBĚHŮ KONEC VŠEHO NA ČEM SEM SI ZAKLÁDALA ! Už dál nemůžu vážně ne.
Budete mi chybět. Já vám sice ne, ale rozloučit se chci... Mám vás moc ráda .. Jenže opravdu mě bolí u srdce když si prohlížím blogy některých, který o mě říkají jak jsem fajn a nakonec mě nemají třeba ani mezi blogy na který třeba jednou za měsíc zajdou ... proto mě tu už nic nedrží ... mějte se hezky a přeju vám hodně úspěchů s vašim blogem i reálným světem...

Naposledy vaše ...